K&M microphone stand

K&M microphone stand

Sold out: March 9, 2023, 6:26 am

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Több összesen 4 db mikrofon állvány eladó.A két db KÖNIG MEYER egyenként 8000 Ft.A Millenium: 6000 Ft és a lábdob vagy erösítő mikrofonozására alkalma szintén KÖNIG MEYER 9000 Ft.Személyes átvétel Diósdon.Budapestre szoktam járni megbeszélés szerint be tudom vinni és Érd Budaörs stb környékére is át tudom vinni.Ha egybe elviszed akkor legyen mondjuk:27000 Ft

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
13%
HK Audio Linear 5 MKII 110 XA
£ 415,784.00

£ 361,732.00

View
18%
Hörluchs HL 1050
£ 40,841.00

£ 33,490.00

View
Avolites T3 Console Tour Bundle

£ 1,388,237.00

View
8%
Block And Block OMEGA-30 Fork Lift 220k Bundle
£ 1,554,070.00

£ 1,429,744.00

View