Jackson JS22 Monarkh SC Satin Black electric guitar

Yesterday, 6:26 pm

Like a new one [used]
For sale
Faragó Gergely

Rating: 0% Neutral (0)

Magyarország

£ 214.39

 
...

Description

Eladó Jackson JS22 Monarkh SC (Satin Black) - Szinte új állapotban!

Kihasználatlanság miatt eladóvá vált Jackson JS22 Monarkh SC gitárom, elegáns Satin Black színben. A hangszert 2023-ban vásároltam, keveset használtam, így kiváló esztétikai és műszaki állapotnak örvend.

Amit a csomag tartalmaz:
- Jackson JS22 Monarkh SC gitár
- Puha tok
- 2 db heveder

Ár: 90 000 Ft
(Újkori ára a kiegészítőkkel együtt 120 000 Ft volt.)

Shipping

Delivery options: Local pickup
Possible Pickup Location(s): Balatonfüred, Veszprém

Contact

Faragó Gergely

Rating: 0% Neutral (0)

Membership starts at: July 2, 2025, 3:43 pm
Last login: Yesterday, 6:26 pm

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
14%
Smoke Factory Tour Hazer II-S
£ 526,083.00

£ 452,431.00

View
Yamaha MG12 XU

£ 141,500.00

View
15%
Sennheiser E 906 Cable Bundle
£ 70,941.00

£ 60,300.00

View
12%
Stairville BEL4 Tourpack 6
£ 677,069.00

£ 595,821.00

View