Ibanez SR 4 Emerald Green Low Gloss bass guitar

May 12, 2026, 6:33 pm

Like a new one [used]
For sale
Rikimstr

Rating: 100% Positive (22)

Magyarország

350 000 Ft
+ shipping fee

 
...

Description

Eladó nyomott áron hibátlan SR ibanezem,
van egy 5 húros is a háztartásban igy ez csak lóg kihasználatlanul...
mindene gyári, buhera mentes.
a nordstrand szedőknek köszönhetően jóval magasabb minőséget képvisel mint azt az ára mutatja, ez az ibanez híd könnyen beállítható kicsit se olyan mint a monorail (ami sokszor megnehezíti az életet)
a hangolást nagyon jól tartja köszönhető a gotoh hangolókulcskészletnek
további adatokat itt találsz:
www.ezenebolt.hu

Shipping

Delivery options: Local pickup
Possible Pickup Location(s): Sopron

Package Delivery

Destination Country: Austria (Österreich), Czech Republic (Česká republika), Germany (Deutschland), Hungary, Slovakia (Slovensko)
Package Delivery, Courier Companies: gls

Shipping cost

Buyer pays

Contact

Rikimstr

Rating: 100% Positive (22)

Membership starts at: December 30, 2020, 10:04 am
Last login: Yesterday, 11:53 pm

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
12%
Sennheiser XSW IEM B-Band IE100Pro CL Set
207 045 Ft

182 200 Ft

View
beyerdynamic TG D58

63 700 Ft

View
19%
Audio-Technica ATW-3255 DF2 Twin Charger Set
697 847 Ft

565 256 Ft

View
Shure Beta 56 A

68 400 Ft

View