Ibanez AZ2204N-BK Prestige Black electric guitar

Today, 1:42 pm

Good condition [used]
For sale
achill3us

Rating: 100% Positive (41)

Magyarország

£ 1,211.68

 
...

Description

Eladó lenne egy Ibanez AZ2204N-BK modell gyári keménytokjában minden papirjával és tartozékával. Gotthárd Misi is ilyenen nyomja, ez a szin már discontinued. A gitáron még a kézi lockingos gotoh kulcs van nem az önzáródó hap, ez a népszerűbb úgy tudom. Április közepén esett át egy teljes beállitáson guitar.clinic Zolinál, amely során kapott egy vadonat új csont nyerget is. Jelenleg lebegő tremre van beállitva 9es húrokkal és egy raw vintage rugó készlet gondoskodik az puha karozásról. Minden más szög gyári. Próba megbeszélés szerint. Csere köszönöm nem érdekel és már lealkudtam nektek :)

Specek: www.ibanez.com

Shipping

Delivery options: Local pickup
Possible Pickup Location(s): Budapest

Connected review

If you have experience with the advertised item, please help others and upload a review.

You can read all the reviews from our members here »

Contact

achill3us

Rating: 100% Positive (41)

Membership starts at: September 2, 2019, 6:16 am
Now online

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
11%
Ape Labs Neon Tube TourBox 6 PIX
£ 847,533.00

£ 754,304.00

View
11%
Varytec Hero Spot 60 Bundle
£ 753,409.00

£ 670,534.00

View
8%
Midas M32 Live Case Bundle
£ 1,238,745.00

£ 1,139,645.00

View
28%
Audix OMX-E
£ 46,097.00

£ 33,190.00

View