Henry`s CK78 ENG-2M KALEL electro-acoustic classic guitar

Henry`s CK78 ENG-2M KALEL electro-acoustic classic guitar

Sold out: March 24, 2026, 9:02 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó a címben említett lélegzetelállító megjelenésű és szörnyen kényelmes/izgalmas elektroklasszikus gitár. Az eddigiekhez hasonlóan ezt a gitárt is egy videó készítésére kaptam a cégtől. Több változat is létezik ebből a típusból, ez a vékonyabb, ˝elektromos gitárosabb˝ nyakú változat - szerintem elképesztően kényelmes!

Érdekessége a hangszernek, hogy dedikált 3,5 mm-es fülhallgató-csatlakozó is van rajta, így ha bármilyen mezei fülest csatlakoztatsz hozzá, akkor a beépített piezónak és az előerősítőnek köszönhetően hallod a hangját (a hangerőszabályzóval lehet állítani a hangerejét a jelszintnek fülesben is, max hangon őrületesen hangos tud lenni). Mivel a hangszer erősítés nélkül nagyon csendes, így ez nagyszerű megoldás lehet például esti gyakorláshoz.

www.instagram.com

Csere köszönöm, nem érdekel.
Átvenni a hangszert a 7. kerületben lehetséges, fizetni lehet készpénzzel vagy helyben utalással.

Köszi,
Andris

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
14%
Fischer Amps In-Ear Monitor BP
£ 81,163.00

£ 69,800.00

View
27%
Shure SLXD24/N8CB S50
£ 330,274.00

£ 241,100.00

View
Shure SLXD14D+E G65

£ 611,578.00

View
22%
Flyht Pro Rack 5U Eco II Compact 23
£ 33,321.00

£ 25,990.00

View