Hagström Super Swede electric guitar

Hagström Super Swede electric guitar

Sold out: April 15, 2024, 12:16 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó Hagström Super Swede elektromos gitár. A szériaszám szerint 2007-ben gyártották Kínában. Szobában volt használva végig. A koptatóról két csavar hiányzik ezért az nincs rajta. Van hozzá egy szivacsos puhatok is.
- Mahagóni test, ragasztott mahagóni nyak.
- Menzúra: 648 mm
- Felsőnyereg: 43 mm
- Felezhető (single coilként használható) Hagstrom Custom 58 hangszedők
A helyszínen kipróbálható. Csere érdekel floyd rose tremolós szuper strat.-ra (Ltd, Jackson, Fernandes) értékegyeztetéssel.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
34%
Presonus StudioLive Series III 24R
£ 454,812.00

£ 300,176.00

View
14%
ADJ MyDMX 3.0
£ 86,860.00

£ 74,700.00

View
13%
Varytec Giga Bar Pix 8 UV
£ 29,874.00

£ 25,990.00

View
22%
Proel Digipad 8 Case Bundle
£ 144,615.00

£ 112,800.00

View