Grass Roots KH-2 Kirk Hammett electric guitar

Grass Roots KH-2 Kirk Hammett electric guitar

Sold out: November 8, 2025, 12:17 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó fent említett Japán gyártású hangszer, 1989-1996 kozott gyártották ezt a szériát. Az ESP by Grass Roots márkát váltott fel 1996-ban az LTD.
Idén augusztusba volt beállításon, bundok is csiszolva lettek! Éger test, rózsafa fogólap, gyári szedők cserélve EMG 81-85re, ezt leszámítva még a felső nyereg lett cserélve rajta. Tremolo ki van ékelve, (standard es drop hangolasban hasznaltam), valamint a tremolo karja nincs mar meg.
Nagyon jól rezonáló hangszer, minőségi alapanyagokból, alacsony hurnyomassal besallitva.
Beszámítok esetleg MXR, Boss, Dunlop, TC pedált mást nem.
Csere nem köszönöm!
Az ár fix!

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
6%
Behringer WING Mixercase Bundle
1 084 662 Ft

1 019 582 Ft

View
LD Systems ANNY 8 Green

160 600 Ft

View
49%
Eliminator Frost FX Bar RGBW
85 078 Ft

43 390 Ft

View
EV PXM-12MP

358 096 Ft

View