Grass Roots G-J-58MF J-MF-I bass guitar

Grass Roots G-J-58MF J-MF-I bass guitar

Sold out: July 21, 2025, 5:22 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó egy Koreai gyártású GrassRoots basszusgitár ami a japán belpiacra készült
Kidolgozás szempontjából semmiben nem tér el az ltd-k signature szériás hangszereitől egyedül a szerelékek ill a hangszedők a gyár saját termékei nem a nagy márkanevek alkatrészei, ezért is tudják jóval kedvezőbb áron adni

Ez a hangszer a japán rockzenekar “Luna Sea basszusgitárosának:
˝J (Jay)˝-nek a modellje volt
-éger test
-juhar nyak
-rózsafa fogólap
-2 passzív hangszedő: GW-1B
-2 vol -2 tone
-süllyesztett jack aljzat l, így a kábelt se lehet véletlenül ki rántani…
Ha nem alkudozol egy Epiphone sg kemény tokot is adok hozzá.

Sopronban előre egyeztetett időpontban kipróbálható/átvehető

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
18%
the t.bone MB 45 II Bundle
10 568 Ft

8 666 Ft

View
13%
the box pro Achat Club Power Bundle MK II
1 947 425 Ft

1 694 260 Ft

View
14%
Stairville DMX Splitter Pro 3+5 pin
48 593 Ft

41 790 Ft

View
12%
Avolites T1 USB Interface Bundle
111 023 Ft

97 700 Ft

View