Furman M-10Lx E line voltage conditioner

Furman M-10Lx E line voltage conditioner

Sold out: June 30, 2025, 9:45 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Furman M-10Lx E hálózati áramkondícionáló és racklámpa 19˝ 1U eladó.
Kifogástalan újszerű állapot, az eredeti doboza is megvan.

Az ár fix.
Csere nem érdekel.
Személyesen átvenni Veresegyházon lehet.
(illetve komoly érdeklődő esetén, be tudom vinni Bp Nyugati környékére)
Foxpost mehet még utánvétes fizetéssel vagy előre utalással a Vevő terhére.

=== LEÍRÁS ===
Teljesítményszűrő és áramelosztás 10 A maximális kimeneti árammal (2300 Watt)
Alkalmas élő alkalmazásokhoz és felvételekhez
AC Zajszűrő
Áramköri megszakító
Két visszahúzható LED lámpatest dimmer vezérléssel
10x hátsó panel kimenet és 1x előlapi kényelmi kimenet
Védelem OK jelző
Túlfeszültség elleni védelem
Főkapcsoló az előlapon
19˝ / 1U
19 cm Mélység
Súly 2,3 kg

Promotion

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
9%
BSS Audio AR133
40 978 Ft

37 290 Ft

View
EV Everse 12

410 924 Ft

View
beyerdynamic TG D71

101 500 Ft

View
11%
Varytec LED Theater Spot 100 Bundle
330 279 Ft

293 948 Ft

View