Fulltone Plim Soul Overdrive pedal

Fulltone Plim Soul Overdrive pedal

Sold out: November 20, 2020, 3:59 pm

Search active listings

Acceptable [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó egy eléggé kopottas külsejű, de tökéletesen működő nagyon jó minőségű pedál!
Amiért olcsón adom, az valójában hogy levágja a basszust és a karaktere olyan, hogy a középkiemelése mindig megmarad. Ez biztos, mert a Markbass Mini Booster pedálom levágja a közepet és boostolja a magasat és mélyeket, de ha rákapcsolom a Plim Soul-ra, akkor se mély se közép. Szóval a világon semmi mély, amit boostolni lehetne, viszont szólógitárhoz egy álom, elképesztő minőségű magas és közép miatt a torzítás gyönyörű, telt hangzás és csengés, nekik ez nagyon nagy vétel, nem véletlenül jobb mint egy OCD a gyártó szerint is, de én sajnos nem veszem hasznát.
A pedál tökéletesen működik, nem recseg sehol, a a potméterek sem használat közben.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
23%
Yamaha QL1
£ 4,311,596.00

£ 3,319,929.00

View
36%
Audix OMX-T
£ 51,859.00

£ 33,190.00

View
12%
JBL Eon One Compact Cover Bundle
£ 213,523.00

£ 187,900.00

View
13%
Seeburg Acoustic Line G Sub 1501
£ 606,347.00

£ 527,522.00

View