Fulltone Bass Drive Mosfet pedal

Fulltone Bass Drive Mosfet pedal

Sold out: July 22, 2025, 7:57 pm

Search active listings

Acceptable [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó sorba került egy Fulltone Bass Drive Mosfet pedal. Egészen híres, már nem gyártott pedál.
Viseltes, karcok és kisebb leütődések vannak rajta, de működik úgy ahogy kell.
Budapesten átvehető, igény esetén kipróbálható, de szívesen postázom is előre utalással.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
Dynacord TGX20

5 656 340 Ft

View
7%
RCF SUB 8006-AS
1 618 914 Ft

1 505 590 Ft

View
11%
Stairville BEL1 Tourpack 6
245 393 Ft

218 400 Ft

View
Midas M32R Live

761 542 Ft

View