Fenix FX4 electric guitar

Fenix FX4 electric guitar

Sold out: December 4, 2023, 1:22 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó ez a ritka Fenix FX4. 1995/96 között koreában gyártott sorozatról van szó, ha jól sejtem az országban nincs belőle másik példány. A gitár ugye az Eddie Van Halen féle Wolfgang formát viseli, Rendkívül könnyű, nagyon kényelmes nyakú darab, Floyd Rose tremolóval. Minden gyári rajta, nagyon szép állapotban van 15 éve nálam, de a szobámat csak költözéskor hagyta el. Keménytok jár hozzá. Csere nem játszik, az ár fix, kipróbálható Budapesten vagy Veresegyházon és csak személyesen adom át, futárral nem vállalom.

22 bundos, 645 mm menzúrás, vékony nyak.

Nem enged több jó minőségű képet feltölteni a rendszer, nagyon szívesen küldök még emailben!
xxxxx

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
14%
Thon Multiflex Roadcase 80
243 488 Ft

209 400 Ft

View
12%
DAS Audio Vantec-12A
449 807 Ft

395 830 Ft

View
13%
Avolites T2 USB Interface Bundle
385 582 Ft

335 456 Ft

View
10%
Laserworld CUBE 1
158 889 Ft

143 000 Ft

View