Fender Stratocaster electric guitar

Fender Stratocaster electric guitar

Sold out: August 25, 2019, 8:43 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó egy 1996-os Fender American Standard Stratocaster, tökéletes állapotban, eredeti keménytokjával, ritka sonic blue színben, juhar fogólappal. Kérésre szívesen küldök még képeket! Csak kp.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
10%
TW AUDiO M-SYS-TWO/L3600
3 726 451 Ft

3 353 806 Ft

View
9%
FBT Mitus 118FSA
828 491 Ft

753 927 Ft

View
20%
Swiff Audio WX510 Monitor Wireless System
74 988 Ft

59 990 Ft

View
8%
LAB Gruppen IPX 2400
491 363 Ft

452 054 Ft

View