Fender Deluxe Player electric guitar

Fender Deluxe Player electric guitar

Sold out: April 12, 2021, 11:39 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

349.000- helyett -> most 298.000-
Eladó egy Amerikában vásárolt, Fender Deluxe Player Stratocaster MIM!
A noisless pickupok Seymour Duncen Little `59 re, és Fender 57/62 esre lettek cserélve, a harapósabb sound érdekében.
Gyönyörű arany hardverrel szerelve.
Medgyesi Tibi által karbantartott hangszer.
(Az ár tok nélkül értendő.)

* Konstrukció : csavarozott nyak
* Test : kőris
* Menzúra : 25.5˝ (648 mm)
* Nyak : jávor
* Fogólap : jávor
* Berakás : pont poziciójelölők
* Hangszedők : Seymour Duncen Little `59 és Fender 57/62
* Elektronika : főhangerő, 2 hangszín, 5 állású pickup kapcsoló
* Hardver szín : aranyozott
* Híd : 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo
* Kulcs : Vintage-Style
* Bund : 21 Medium Jumbo

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
8%
ChamSys MagicQ Compact Connect Bundle
£ 1,004,464.00

£ 924,107.00

View
11%
beyerdynamic DT 73 IE
£ 188,202.00

£ 167,500.00

View
14%
Sennheiser XSW IEM A-Band IE100Pro BK Set
£ 211,860.00

£ 182,200.00

View
Hörluchs Custom Allround Silicon HL6304

£ 410,924.00

View