Eventide TimeFactor Gitár effect pedal

Eventide TimeFactor Gitár effect pedal

Sold out: January 11, 2026, 11:25 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó Eventide TimeFactor Gitáreffekt
effektpedál: gitárhoz és basszusgitárhoz, Delay/Echo, Live széria, kompakt kivitel, olyan hírességek pedál boardján található meg, mint: Jimmy Page, Frank Zappa, Brian May, Eddie Van Halen, Steve Vai, John Petrucci és Adrian Belew, Mix, Dly Mix, Dly Time A, Dly Time B, Fdbk A, Fdbk B, Tempo, Xnob, Depth, Speed, Filter szabályzó potméterek, 9 féle delay és echo effekt (Digital Delay, Vintage Delay, Tape Echo, Mod Delay, Ducked Delay, Band Delay, Filter Pong, MultiTap, Reverse, Looper), True Bypass, 100 preset, sztereó be- és kimenet, tápellátás 9V hálózati adapterrel, méretek: 122 x 190 x 54 mm, súly: 1 kg

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
11%
ChamSys MagicQ MQ50 + Wing Bundle
£ 3,179,415.00

£ 2,829,679.00

View
20%
Allen & Heath AR2412
£ 541,955.00

£ 433,564.00

View
23%
HK Audio L3 112/SUB 1800A Basis Bundle
£ 1,044,901.00

£ 804,574.00

View
8%
DiGiCo S31
£ 3,400,170.00

£ 3,128,156.00

View