EuroLite PAR-56 Profi Spot long reflector

EuroLite PAR-56 Profi Spot long reflector

Sold out: February 3, 2026, 5:47 pm

Search active listings

New, opened
For sale

Magyarország

Description

Új Eurolite PAR-56 Profi Spot (long) reflektor új, 2000 üzemórás 300 W-os Omnilux égővel szerelve eredeti dobozában eladó. Max. 500 W-os izzóval használható. 3 db van belőle.

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
17%
hearos 33 UNIFIT
£ 226,386.00

£ 187,900.00

View
beyerdynamic M 88 (2023)

£ 173,100.00

View
14%
Stairville maTrixx SC-100 DMX LED Effect
£ 56,500.00

£ 48,590.00

View
12%
dB Technologies Flexsys FM10
£ 127,727.00

£ 112,400.00

View