Delcam Audio California Doom - SUNN Model T pedal

Delcam Audio California Doom - SUNN Model T pedal

Sold out: October 17, 2024, 9:25 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó a képen látható Delcam Audio California Doom pedál.
SUNN Model T erősítő alapján készült egy koszos boosttal kiegészítve.

Handmade in Spain.
Lényegében új, májusi vásárlás. Találtam más extrémebb fuzz hangot magamnak.

Az áramkör ugyanazt a korábbi kialakítást használja, mint a T modell, de a csöveket Fairchild FET J201 tranzisztorokra cserélték. A Doom és a Boost külön is használható, de együtt megy át igazi doom machineba. 3 sávos Eq. Az előerősítőn ismert Bright és Normal input keverhető módon jumperolva van, de potik egyik vagy másik letekerésével a normal vagy bright csati hangján szól.

Személyesen !!!előre egyeztetve!!!, Bp VII. ( Dózsától egy sarokra) vagy III. ker Békásmegyeren átvehető.
Előre utalás esetén Foxposttal küldöm +1500-ért.

Ár FIX!

Promotion

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
13%
Stairville BEL6 Tourpack 6
£ 758,585.00

£ 659,969.00

View
36%
Audix OMX-M
£ 51,859.00

£ 33,190.00

View
5%
ChamSys MagicQ Mini Connect Bundle
£ 424,607.00

£ 403,377.00

View
21%
Mackie Thump 210
£ 124,557.00

£ 98,400.00

View