DeArmond Starfire electric guitar

DeArmond Starfire electric guitar

Sold out: July 14, 2019, 6:46 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

DeArmond Starfire elektromos gitár, kemény tokkal, vadonatúj Elixir húrokkal eladó.
Made in Korea 1998.

A Fender felvásárolta a Guild gitár és a DeArmond pickup gyártót a 90-es években, és koreai gyártásban DeArmond néven dobta piacra a Guild Starfire-el megegyező gitárokat, Made in USA DeArmond pickup-okkal.

A gitár teljesen megkímélt állapotban van.
A képeken látható kemény tok jár hozzá.

Kipróbálni Gödöllőn lehet, Budapestre szinte minden nap be tudom vinni. Postára nem szeretném adni.

Alku szóba jöhet, csere nem. Főleg gitárra nem :)

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
11%
Global Truss F34 Ground Support Bundle
£ 6,355,438.00

£ 5,656,340.00

View
Neumann KM184 mt Stereo Rental Bundle

£ 517,235.00

View
15%
Stageworx Scissor leg Platform Bundle
£ 2,214,768.00

£ 1,882,553.00

View
8%
Mipro MI-58RT
£ 196,413.00

£ 180,700.00

View