DeArmond Starfire Custom electric guitar

DeArmond Starfire Custom electric guitar

Sold out: March 1, 2021, 7:24 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó egy DeArmond Starfire Custom gitár.
A gitár Koreában készült 1999.-ben, végleges összeszerelése az USA-ban történt (a Fender irányításával, a Guild anyavállalatnál).
Teste félig üreges juhar 335 típus, melybe két USA gyártmányú DeArmond Gold Tone humbuckert szereltek.
Nyaki hangszedő: 7,74 KOhm,
Hídi hangszedő: 7,59 KOhm.
A nyak C profilú rendkívül kényelmes juharfa, rózsafa fogólappal.
Jelenleg D˝Adario 11-es húrkészlet van rajta.
A gitár nagyon igényesen kidolgozott, sokoldalú, kiváló ár-érték arányú hangszer.
Korának megfelelő állapotban van, apróbb karcolások, kopások előfordulnak.
A hídi hangszedőről lekopott a nikkelezés, ezért a fehér alap műanyag látszik.
A képen látható formatok benne van az árban.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
13%
Avolites T2 USB Interface Bundle
£ 385,582.00

£ 335,456.00

View
10%
Laserworld CUBE 1
£ 158,889.00

£ 143,000.00

View
17%
the box MA150
£ 85,904.00

£ 71,300.00

View
7%
Yamaha Stagepas 600BT Cover Bundle
£ 421,325.00

£ 391,832.00

View