CUVAVE / M-VAVE MK-300 multi-effect

CUVAVE / M-VAVE MK-300 multi-effect

Sold out: February 27, 2026, 6:00 am

Search active listings

New, opened
For sale

Magyarország

Description

Eladó egy M-vave MK-300 multieffekt új állapotban, csak kipróbálva volt.Erősítő profilok tölthetők rá, tudok is hozzá adni.Budapest X. kerületében kipróbálható, de Foxpost is működhet.

Promotion

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
13%
Stairville CLB5 6P RGB WW Compact Bundle
194 713 Ft

169 400 Ft

View
11%
Seeburg Acoustic Line K 20 90°
783 936 Ft

697 703 Ft

View
21%
dB Technologies Ingenia IG4T
711 692 Ft

562 237 Ft

View
12%
Sennheiser XSW IEM B-Band IE100Pro CL Set
207 045 Ft

182 200 Ft

View