Cremona Portugál 595 mandolin

Cremona Portugál 595 mandolin

Sold out: October 15, 2021, 3:41 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó egy teljesen felújított, újszerű Cremona 595 Portugál típusú Mandolin. Gyönyörű öblös és csillogó a hangzása. A hangszer kényelmes, könnyed játszást biztosítva játékra kész. A Cremona műhelyekben (Schonbachban) készült 1985-ben, tipikus helyi stílusban és kiváló minőségben. Sokkal erősebb, tisztább, teltebb és hosszabb kitartású hangzása van a tömör fa jellege miatt, mint bármelyik modern új hangszer, amely Nato fából, vagy rétegelt lemezből készül.

Paraméterek:
- Tető: Tömör lucfenyő (újracsiszolva - kiváló akusztikát biztosító Shellakk-al több rétegben francia polírral újralakkozva)
- Hátlap és Oldallap: lángoló színű tömör juhar (újracsiszolva - kiváló akusztikát biztosító Shellakk-al több rétegben francia polírral újralakkozva)
- Fogólap: rózsafa - letisztítva, lenmag olajjal felújítva
- Bundok: eredeti ezüst
- Felső Nyereg: új, csontból készült
- Húrtartó: gyári rozsdamentes acél, nikkelezett
- HÍD: Juhar
- Hangoló Kulcsok: Eredeti gyári, felújított Cremona szett
- Húrok: új Stagg mandolin húrok

Promotion

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
8%
Midas M32 Live Case Bundle
£ 1,238,745.00

£ 1,139,645.00

View
28%
Audix OMX-E
£ 46,097.00

£ 33,190.00

View
12%
Allen & Heath AB168
£ 449,807.00

£ 395,830.00

View
Lewitt MTP W950

£ 275,081.00

View