Crazy Tube Circuits Golden Ratio Phi V2 compressor

Crazy Tube Circuits Golden Ratio Phi V2 compressor

Sold out: January 10, 2025, 11:22 am

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó a címben említett pedál. 3 áramkör (FET/OTA/Optical). Szép állapotú, a hátulján mint a képen is látszik velcro van. 

Bővebb információ itt:
crazytubecircuits.com

Táp nem jár hozzá. Csere, beszámítás nincs. Budapest XIV. ker

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
16%
Ultimate Ears UE 150
111 786 Ft

93 900 Ft

View
41%
Shure SLXD35 H56
305 593 Ft

180 300 Ft

View
18%
Flyht Pro Rack 2U Eco 40
25 232 Ft

20 690 Ft

View
11%
beyerdynamic DT 72 IE
188 202 Ft

167 500 Ft

View