Cort G260 electric guitar

Cort G260 electric guitar

Sold out: February 3, 2021, 10:57 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladóvá vált egy remek 2001ben gyártott, koreai cort g260 as superstrat formájú hangszer. Mocsári kőris test, wilkinson tremoló,duncan designed hot rails pickupok, push pull potival felezhetőek.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
15%
Sennheiser E 906 Cable Bundle
70 941 Ft

60 300 Ft

View
12%
Stairville BEL4 Tourpack 6
677 069 Ft

595 821 Ft

View
20%
Flyht Pro Rack 3U Eco II Compact 23
25 863 Ft

20 690 Ft

View
12%
Fischer Amps ALC 161 MKII AA 2850 MAh
213 864 Ft

188 200 Ft

View