Cort CR250 VB electric guitar

Cort CR250 VB electric guitar

Sold out: April 24, 2026, 2:55 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Sziasztok!
Eladásra kínálom a szeretett Les Paul típusú gitáromat (Cort CR 250 VB), melyet 2 éve vásároltam újonnan.

A hangszer csak stúdió- és szobakörnyezetben szólalt meg.

Az első bund minimális csiszolásra szorul.
•Irányár: 100.000Ft, csere nem érdekel!

Tokot is tudok biztosítani a hangszer mellé.

Százhalombattán kipróbálható, személyesen átvétel (Egyeztetést követően a közelben is lebonyolítható az eladás).

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
16%
Thon Multiflex Roadcase 60
223 690 Ft

187 900 Ft

View
beyerdynamic MM 1 (2023)

82 600 Ft

View
9%
Midas DL8
185 934 Ft

169 200 Ft

View
14%
Thon Multiflex Roadcase 120
262 326 Ft

225 600 Ft

View