Celestion G12M-70 speaker

Celestion G12M-70 speaker

Sold out: July 14, 2024, 10:04 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

12-colos 4 ohm-os ellenállású, egyhangszórós Marshall ládákban használt hangszóró eladó. Részletgazdag hang, rokendrollra, minden rendben vele. Made in England, Ipswitch. Foxpostázom is, ha kell. Forrasztani sem kell, rögzíted, bedugod, és szól. Csere is érdekel gitáros cuccra.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
12%
Botex Controller DMX DC-192 Bundle
162 500 Ft

143 000 Ft

View
12%
Ignition Parsifal 500 Tourpack 2in1
1 282 101 Ft

1 128 249 Ft

View
8%
RCF SUB 15-AS
450 348 Ft

414 320 Ft

View
Shure PSM 900 G7E Bundle

542 418 Ft

View