Brian May Guitars Red Special 2017 electric guitar

Brian May Guitars Red Special 2017 electric guitar

Sold out: April 27, 2022, 12:43 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

2017-es Brian May Red Special eladó. Ahogy kell, 9-es arany Optima húrral szerelve. A nyaki hangszedő fáziskapcsolója most egy olyan funkciót kapott, ami a nyaki és híd hangszedő között egy kapcsolóval történő átváltást tesz ehetővé. Ha a középső hangszedő is bekapcsolt állapotban van, akkor nyak+közép és híd+közép párosítás között vált egyetlen kapcsolással. Ez akkor hasznos, ha a gitárt nem kifejezetten Queen zenéhez, hanem általános célokra használod. Ettől függetlenül az eredeti hangszínek hiánytalanul elérhetőek maradtak. Bundok és beállítás kifogástalan. A hátulján van egy pici lakk hiba. Gyári tokkal.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
50%
Eurolite LED GF-100 Gobo Flower
74 580 Ft

37 290 Ft

View
16%
Stairville CLB8 RGBW Compact LED Bar 8
124 881 Ft

104 900 Ft

View
10%
Audio-Technica AE 3000 Cable Bundle
112 778 Ft

101 500 Ft

View
20%
Mackie Thump 115s
283 000 Ft

226 400 Ft

View