BEAG MD-14N microphone

BEAG MD-14N microphone

Sold out: May 4, 2023, 8:18 am

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Gyűjteményemből eladó a képen látható vadi új vintage BEAG MD-14N dinamikus ˝harmonika˝ mikrofon, 6 m gyári kábelével, hibátlanul működő állapotban. Átvitel: 100 Hz-15.000 Hz-ig, Impedancia 200 Ohm. Kardioid karakterisztika. Polgárdiban kipróbálható. Csomag küldés előre utalással MPL csomag automatába + 1.300.-Ft, házhoz szállítva + 2.000.-Ft feladási díjért. Foxpost-ba nem tudom küldeni.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
10%
Futurelight WDS-CRMX TX IP Wireless DMX
£ 108,556.00

£ 97,700.00

View
31%
Shure SLXD24/N8SB S50
£ 349,420.00

£ 241,100.00

View
8%
Eliminator VF400 EP Fog Machine
£ 18,359.00

£ 16,890.00

View
14%
Mipro MI-909RT 5E
£ 394,014.00

£ 338,852.00

View