Auna Pro VHF-400 Duo 3, 2 csatornás szett wireless microphone

Hasonló ajánlat: Auna Mic 900B Condenser microphone

Sold out: February 14, 2026, 3:56 pm

Search active listings

New, opened
For sale

Magyarország

Description

Eladó Auna Pro VHF-400 Duo 3, 2 csatornás VHF vezeték nélküli mikrofon szett , 1 vevőkészülék + 1 kézi mikrofon + 1 headset mikrofon .

Promotion

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
12%
Stairville BEL4 Tourpack 6
£ 677,069.00

£ 595,821.00

View
20%
Flyht Pro Rack 3U Eco II Compact 23
£ 25,863.00

£ 20,690.00

View
12%
Fischer Amps ALC 161 MKII AA 2850 MAh
£ 213,864.00

£ 188,200.00

View
6%
Crown DCi 4 600
£ 1,400,978.00

£ 1,316,919.00

View