Audio-Technica AT2040 XLR condenser microphone

Audio-Technica AT2040 XLR condenser microphone

Sold out: February 5, 2026, 5:56 pm

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó egy Audio-Technica AT2040 professzionális dinamikus mikrofon kiegészítőkkel együtt, kiváló állapotban.
Kifejezetten ajánlott streameléshez, podcasthoz, beszédhez és vokálhoz.

🔧 Műszaki jellemzők
• Dinamikus mikrofon - kevésbé érzékeny a háttérzajokra
• Kardioid iránykarakterisztika - fókuszált, tiszta hang
• Broadcast-minőségű beszédhang
• Masszív, strapabíró kialakítás
• Standard XLR csatlakozás (audio interfész / keverő szükséges)

📦 A csomag tartalma
• Audio-Technica AT2040 mikrofon
• Audio-Technica AT8178 popfilter

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
17%
QSC KC 12 BK Stereo Bundle
£ 1,494,484.00

£ 1,240,422.00

View
11%
Mackie Onyx8
£ 127,753.00

£ 113,700.00

View
14%
Gator GR-4L
£ 56,500.00

£ 48,590.00

View
14%
Stairville CLB4 Compact LED Bar 4 Bundle
£ 122,326.00

£ 105,200.00

View