Aria Pro II Fullerton FR20H electric guitar

Aria Pro II Fullerton FR20H electric guitar

Sold out: April 21, 2026, 9:21 am

Search active listings

Good condition [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó Aria Pro II Fullerton FL20H koreai 98-99-es évjáratú gitárom. Éger test, rózsafa fogólap, Gotoh kulcs. Hídnál DiMarzio super distorsion DP100, nyaki és közép mexikói single pickup. Befejeztem a gitározást, így csere nem aktuális. Sok stratom volt már, van összehasonlítási alapom, ez egy jó évjáratú mexikói minőség, kb fél áron.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
8%
DiGiCo S31
3 400 170 Ft

3 128 156 Ft

View
15%
Varytec Hero Spot 230 Tour Bundle
1 327 352 Ft

1 128 249 Ft

View
10%
EV EVOLVE 70 Sub
750 489 Ft

675 440 Ft

View
20%
Eurolite KLS-3002 Next Comp. Light Set
187 625 Ft

150 100 Ft

View