Alhambra 3C electro-acoustic classic guitar

Day before yesterday, 9:32 am

Like a new one [used]
For sale
nlgibson

Rating: 0% Neutral (0)

Magyarország

£ 521.97

 
...

Description

Eladóvá vált Alhambra 3C klasszikus gitár, beépített L.R. Baggs hangszedővel.
Újszerű állapotban, keveset használt, 2 éves hangszer.
Hangszerész által beépítésre került L.R.Baggs Element Active System VTC-N típusú, kifejezetten klasszikus gitárhoz való hangszedő.
Ezen kívül rákerült egy Gewa Armpad, a komfortérzet növelése érdekében.
A lakkozás védelme miatt átlátszó koptatólap került a fedlapra.
A fedlap tömör cédrus, A+ minőség. Oldal, hát nyak, mahagóni, nikkelezett hangolókulcsok.
A gyári, 0km-es puhatok jár hozzá (másik tokban lakott).

Shipping

Delivery options: Local pickup
Possible Pickup Location(s): Budapest VI. kerület

Connected review

If you have experience with the advertised item, please help others and upload a review.

You can read all the reviews from our members here »

Contact

nlgibson

Rating: 0% Neutral (0)

Membership starts at: February 14, 2023, 3:34 pm
Last login: Day before yesterday, 9:31 am

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
19%
the t.mix xmix 1202 USB
£ 59,988.00

£ 48,590.00

View
10%
Laserworld EL-230RGB MKII
£ 52,322.00

£ 47,090.00

View
38%
Presonus StudioLive 16.0.2 USB
£ 349,677.00

£ 216,800.00

View
7%
MA Lighting grandMA3 onPC Com. Wing Bundle
£ 2,555,774.00

£ 2,376,870.00

View