Aguilar DB810 bass cabinet

Aguilar DB810 bass cabinet

Sold out: October 30, 2025, 9:55 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Kifogástalan állapotú basszusgitár hangfal konténerrel együtt eladó.
˝Az Aguilar DB 810 az egyik leghangosabb hangszóró, amit a piacon kaphatsz, akár 136 dB-t is kihozhatsz belőle! Mi mást is várhatnánk nyolc hangszórótól és egy magassugárzótól egy összesen 84 kilogramm súlyú szekrényben. Így biztosan nem kell aggódnia a basszus vagy a teljesítmény hiánya miatt ezzel a dobozzal. ˝
A leírás gép által fordítva
A thunderous combination of aggressive midrange with extended lows for a ferocious “B˝ string. Roll off the custom Aguilar tweeter for an aggressive “P Bass with a pick˝ tone. The DB 810 is one of the loudest bass cabinets on the market, providing a Max SPL of 136 dB! Tilt back handles and rear wheels make this huge sounding cabinet easy to move and rear skid rails allow you to leverage it into your vehicle without ever having to lift it.
Paraméterek
Teljesítmény: 1400 W
Hangszóró: 8x 10 ˝
Impedancia: 4 Ohm
Max. SPL: 136 dB
Méretek: 1160 x 620 x 460 mm
Tömeg: 83,4 kg
Gyártás helye: USA

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
11%
Varytec LED Theater Spot 100 Bundle
330 279 Ft

293 948 Ft

View
14%
the box pro Achat 212H-SUB
262 326 Ft

225 600 Ft

View
14%
RCF HDL 6-A KART Bundle
3 377 640 Ft

2 904 770 Ft

View
11%
beyerdynamic DT 70 IE
188 202 Ft

167 500 Ft

View