- Kali Audio IN-5 active monitor

- Kali Audio IN-5 active monitor

Sold out: August 6, 2023, 7:39 pm

Search active listings

Like a new one [used]
For sale

Magyarország

Description

Eladó egy Kali Audio IN-5 pár. Kb 2 éve vásároltam és semmi bajom nem volt vele, most kisebbre váltanék. Bárki bármit mond én néztem APS Klasik 2020-szal és Neumann KH80-nal / KH120-szal is A/B-zve » a legjobb ár-értékű monitor a piacon kategóriájában. 3 utas koaxiális magasszóróval (szuperjó linearitás középmagas / magasan). Intuitív EQ-zás a lehallgatáshoz.

Megvan a doboza, de nem szívesen postázom, átvenni Biatorbágy vagy BP Váci út, Árpád híd körül.

Related listings

The promotion is only valid until 2nd June, 2026.
15%
LD Systems MEI 100 G2
£ 94,235.00

£ 80,100.00

View
14%
hearos 35 UNIFIT
£ 262,326.00

£ 225,600.00

View
13%
Expolite TourLED 50 XCR RGBW IP Bundle
£ 1,296,838.00

£ 1,128,249.00

View
9%
Seeburg Acoustic Line A3
£ 414,245.00

£ 376,963.00

View