Castone electronic CPA-1200B výkonový zosilňovač
Predané: April 3, 2020, 1:32 pm
Vyhľadať aktívne inzeráty
Dobrý stav [použitý]
Na predaj
Magyarország
Popis
Eladó egy teljesen jól működő 1200W-os Castone CPA-1200B végfok. Amit kell tudni róla:
Terhelőimpedancia (sztereo üzemmód) 4-16 Ohm
Terhelőimpedancia (BRIDGE üzemmód) 8-16 Ohm
Névleges kimenő teljesítmény (4 Ohm) 2× 600 W
Névleges kimenő teljesítmény (8 Ohm) 2× 450 W
Zenei kimenő teljesítmény (4 ohm) 2× 700 W
Zenei kimenő teljesítmény (8 ohm) 2× 540 W
Névleges kimenő teljesítmény (8 Ohm, híd) 1× 1200 W
Frekvenciamenet (-3dB töréspont) 5 Hz - 45 kHz
Torzítási tényező (4 ohm) 0,03 %
Jel/zaj viszony min. 100 dB
Bemenet szimmetrikus
Bemeneti érzékenység 900 mV
Bemeneti impedancia 20 kOhm