AVID Eleven Rack multiefekt

AVID Eleven Rack multiefekt

Predané: June 18, 2025, 9:49 pm

Vyhľadať aktívne inzeráty

Ako nový [použitý]
Na predaj

Magyarország

Popis

Eladó a képeken látható 19˝-os multieffekt.
Újszerű állapotban van, itthon szobagitározásra használtam.
Igazi színpadi és stúdió cucc, sok erősítővel, ládával, pedállal és nagyon hasznos lehetőségekkel a kimenetek terén. Rackban lakott, így még a kijelzővédő fólia is rajta van. Mindene tökéletesen működik. A legutolsó frissítés van rajta. Basszerhoz és gitárhoz is kitűnő.
Erősítők: Marshallok, Fenderek, Voxok, Soldanok, Mesa-k, Ampegek, Bogner. Összesen 26 féle.
Ládák: 1x8-tól 8x10-ig az erősítők márkáiban, 15 féle.
Ezen kívül pedálok, effektek és a népszerű mikrofonok a ládákhoz.
Helyben kipróbálható

Podobné inzeráty

The promotion is valid until June 2, 2026.
11%
Varytec LED Theater Spot 100 Bundle
330 279 Ft

293 948 Ft

Zobraziť
14%
the box pro Achat 212H-SUB
262 326 Ft

225 600 Ft

Zobraziť
14%
RCF HDL 6-A KART Bundle
3 377 640 Ft

2 904 770 Ft

Zobraziť
11%
beyerdynamic DT 70 IE
188 202 Ft

167 500 Ft

Zobraziť