Jellemzők:
Teljesen manuális szíjhajtás, két sebességgel: 33-1/3 és 45 fordulat/perc
A motor sebességérzékelő rendszere gondoskodni tud a tányér pontos forgási sebességéről
Teljesen manuális kezelés
Állítható, dinamikus csúszásgátlás
Professzionális, rezgésmentes, gumialátétes öntött alumínium tányér
Rezgésmentes, erezett diófa hatású közepes vastagságú farostlemez (MDF) alapzat
Választási lehetőség a beépített lemezjátszó-előerősítő és a vonalszintű kimenet között
Az AC-adapter az AC/DC-átalakítást a készülékházon kívül végzi, így kisebb a zaj a jelútban
Mellékelt tartozékok:
AT-HS4BK fejrész
AT-VM95E Dual Moving Magnet hangszedő cserélhető elliptikus tűvel
Levehető RCA kimeneti kábel („kettős RCA dugasz – kettős RCA dugasz” kialakítással)
AC adapter
45 fordulat/perces adapter
Ellensúly
Gumialátét
Kimeneti jelszint: Előerősítő: „PHONO” (lemezjátszó): 4,0 mV névleges, 1 kHz-en, 5 cm/s „LINE” (vonal) előerősítő : 200 mV névleges, 1 kHz-en, 5 cm/s