STATUS Energy 5 basszusgitár 5 húros

STATUS Energy 5 basszusgitár 5 húros

Elkelt: 2015.12.11. 09:55

Keress aktív hirdetést

Jó állapotú (használt)
ELADÓ

Magyarország

Leírás

huendeskes
Eladó egy Status Energy 5 a kilencvenes évek elejéről. Kőris test, grafit-juhar hibrid nyak rózsafa fogólappal, aktív elektronika. 100% handmade in England, ami a hangszer kidolgozásán és a felhasznált anyagok magas minőségén is visszaköszön. Sajnos ma már teljesen más ligába kerültek a kézzel készült nyugat-európai hangszerek, így pl: egy új Statushoz sem lehet 1600 font alatt hozzájutni. A gitáron csak normál használatból eredő kopások vannak, műszakilag teljesen ok, előttem egy profi zenész használta 20 évig, nálam szobahangszer volt. Eredeti papírjaival és puhatokjával adom.

Kapcsolódó hirdetések

Az akció 2026. június 2.-ig érvényes!
12%
Ignition Parsifal 500 Tourpack 2in1
1 282 101 Ft

1 128 249 Ft

Megnézem
8%
RCF SUB 15-AS
450 348 Ft

414 320 Ft

Megnézem
Shure PSM 900 G7E Bundle

542 418 Ft

Megnézem
20%
the t.bone Ovid System CC 100
18 363 Ft

14 690 Ft

Megnézem