Mesa Boogie RA100 gitárkombó

2026.05.13. 22:29

Újszerű (használt)
ELADÓ
rockerjani

Értékelés: 90.91% Pozitív (11)

Magyarország

690 000 Ft

 
...

Leírás

Eladó újonnan vásárolt Mesa Boogie Royal Atlantic 100 kombóm.Nem összekeverendő a leharcolt,bizonytalan előélettel rendelkező Mesákkal.Tökéletes,karcmentes állapotban van.A lakást 2-3 alkalommal hagyta csak el.Kihajtva max 50%-on csak ekkor volt,egyébként a a beépített atteunátorral használtam 5-10W-on..Csövekben kb 20-30 óra van.Direkt hozzá készített konténerrel adom,ami természetesen tökéletes passzol.Megvan a gyári cover is.Brutál hangerő jellemzi,az egyik leghangosabb kombo,amit gyártottak,de a beépített teljesítmény csökkentővel akár szobahangerőn is tökéletes.2db 12˝Celestion G12vintage van benne.Az erősítő Kaliforniában készült kézi gyártású.18 rétegű balti nyír láda,alumínium merevítőkkel.Rugós reverb,rengeteg extra szolgáltatás,olvass utána...3 csatorna,gyönyörű tiszta clean,még nagy hangerőn is.Egy dinamikus overdrive enyhébb torzítás kísérethez.Továbbá brutális szólókhoz még egy csatorna,amivel elszabadul a vadállat belőle.Külön gain,hangszín,master.Lábkapcsolóval váltható.Kérdésekre szívesen válaszolok.Nálam kipróbálható teljes hangerőn,komoly szándék esetén.Letépi a fejed!Beszámítás: előnyös ajánlat esetén megfontolok elektromos gitárt....

Szállítás

Átvétel módja: Személyes
Átvétel lehetséges helye/helyei: nálam

Kapcsolódó hangszerteszt

Ha van tapasztalatod a hirdetett tárggyal kapcsolatban, kérjük segíts másoknak és tölts fel tesztet

A felhasználók által feltöltött összes tesztet itt találod »

Kapcsolat

rockerjani

Értékelés: 90.91% Pozitív (11)

Tagság kezdete: 2010.10.26. 11:45
Legutóbbi bejelentkezés: 2026.05.14. 21:31

A felhasználó hirdetéseire csak regisztrált tagok jelentkezhetnek.
Belépés és Regisztráció

Promóció

Kapcsolódó hirdetések

Az akció 2026. június 2.-ig érvényes!
6%
Yamaha DM7 Case Bundle
10 248 216 Ft

9 633 323 Ft

Megnézem
20%
LAB Gruppen C 68:4
942 409 Ft

753 927 Ft

Megnézem
11%
Fischer Amps FA-3E
126 292 Ft

112 400 Ft

Megnézem
13%
QSC LA108/LS118 Power Bundle
5 463 360 Ft

4 753 123 Ft

Megnézem