Laney LC15 gitárkombó

Laney LC15 gitárkombó

Elkelt: 2019.10.18. 19:17

Keress aktív hirdetést

Újszerű (használt)
ELADÓ

Magyarország

Leírás

A tiszta hang!
Egyik olvasatomban a JCM 800 ihlette, hangja tökéletesen alkalmas különféle stílusokra a bluestól a ˝hard rock˝-ig.
Én addig még nem tekertem ki a 15 Watt senkit ne tévesszen meg, hangszórója ideális Kombóvá teszi 10˝ Celestion U.K.
Analóg pedálokat jobban szereti lakásban azzal használtam.
Két bemenet van single coil (HI) és Hunbacker (LO) jelöléssel. Bright kapcsoló megemeli a hangzást.
Alkudni csak itt nálam ha találsz rajta kifogást.

Csere:
Marshall DSL 20 CR

- max. teljesítmény: 15 Watt
-1x 10˝ Celestion Tube 10 hangszóró
- 3 Premium ECC83 előfokcső
- 2 Premium EL84 végfokcső
- 1 csatorna
- súly: 11.5 Kg
- méretek: 386 x 353 x 248 mm

Kapcsolódó hirdetések

Az akció 2026. június 2.-ig érvényes!
13%
MA Lighting grandMA3 onPC C+F Wing Bundle
4 336 818 Ft

3 773 032 Ft

Megnézem
Sennheiser E835-S

34 690 Ft

Megnézem
11%
LD Systems Maui 28 G2 Bundle
381 940 Ft

339 927 Ft

Megnézem
Ape Labs ApeLight maxi V2 Cable Bundle

565 634 Ft

Megnézem