Energy 12EP400PWD aktív hangfal
Elkelt: 2011.09.19. 19:13
Keress aktív hirdetést
Újszerű (használt)
ELADÓ
Magyarország
Leírás
huendeskes
Ár vonatkozás: 1 db-ra vonatkozó ár
Felhasználás Szélessávú, aktív, 2-utas
Rendszer: Szélessávú
Zenei Teljesitmény: 400 W
Frekvencia átvitel +-3 dB: 50-18000 Hz
Frekvencia átvitel -10 dB: 40-20000 Hz
Hangnyomás (Sinusos): 115 dB
Hangnyomás (Zenei): 118 dB
Lesugárzás 5 kHz fölött: 75*55 Fok
Védőrács: csak mély előtt
Hordfülek: van, 2 db, kétoldalt, műanyag
Készülék ház anyaga: műanyag
Borítás anyaga: műanyag
Felépítés: driver magas, tölcsérben, bass-reflex mély
Magas sugárzók száma: 1 db
Magassugárzó átmérője: 1 Inch
Mély sugárzók száma: 1 db
Mélysugárzó átmérője: 12 Inch
Használati mód: állványra tehető (hüvely), rúddal összeállítható
Csatlakozók, bemenetek: XLR mic/line, XLR link, Műszercsatlakozó
Végfok teljesítmény: 400 W
Végfok jellemzők: analóg végfok, utankénti aktív meghajtás
Limiter: analóg, peaklimiter
Szabályzási lehetőségek: ki/be kapcsolás, master szint, hangszín (mély-magas)
Áramellátás: 230V
Tömeg (nettó): 23000 gramm
Tömeg (bruttó): 25000 gramm
Méret (nettó): 415*391*600 mm
Méret (bruttó): 465*435*680 mm