Castone electronic Castone CPA-1200B végfok
Elkelt: 2021.07.28. 05:25
Keress aktív hirdetést
Jó állapotú (használt)
ELADÓ
Magyarország
Leírás
Műszaki adatok :
Terhelőimpedancia (sztereo üzemmód) 4-16 Ohm
Terhelőimpedancia (BRIDGE üzemmód) 8-16 Ohm
Névleges kimenő teljesítmény (4 Ohm) 2× 600 W
Névleges kimenő teljesítmény (8 Ohm) 2× 450 W
Zenei kimenő teljesítmény (4 ohm) 2× 700 W
Zenei kimenő teljesítmény (8 ohm) 2× 540 W
Névleges kimenő teljesítmény (8 Ohm, híd) 1× 1200 W
Frekvenciamenet (-3dB töréspont) 5 Hz - 45 kHz
Torzítási tényező (4 ohm) 0,03 %
Jel/zaj viszony min. 100 dB
Bemenet szimmetrikus
Bemeneti érzékenység 900 mV
Bemeneti impedancia 20 kOhm
Csillapítási tényező 250
Általános adatok
Fizikai méretek (rack) 19˝ RACK 3U előlap
Fizikai méretek (szé × ma × mé) 482 × 132 × 415 mm
Tömeg 19 kg
Névleges teljesítmény felvétel max. 2000 VA
Hálózati feszültség 230 V