Warwick Corvette STD Bubinga 4 húros bajo eléctrico

Warwick Corvette STD Bubinga 4 húros bajo eléctrico

Vendido: October 15, 2019, 8:27 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Kedves Érdeklődő!

Eladóvá vált csodálatos szépségű basszusgitárom mivel már évek óta nem köt le a zenélés. Sokat, mondhatjuk éveket hezitáltam ezen a döntésen, de most már végleg megválok tőle. A basszusgitár még abból a szériából származik, ami még kézzel készült Deutschlandban. Legutóbb idén nyáron lett szépen beállítva a Medgyesi Hangszerboltban; kapott friss oil finisht, bundok be lettek lőve, új Elixir húr, mi kell még. Amit adok a kért árért cserébe az még egy csinos bőr heveder, egy viharvert puhatok, hangoló, kábel, valamint egy 15W tranyós kis Laney gyakorló bg kombó. Ha érdekel szívesen küldök még képeket bármelyi pocikájáról, de Budapesten szemügyre is lehet venni, sőt ki is lehet próbálni.

Üdv, Juhász Péter

Promotion

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
38%
Presonus StudioLive 16.0.2 USB
£ 349,677.00

£ 216,800.00

Ver
7%
MA Lighting grandMA3 onPC Com. Wing Bundle
£ 2,555,774.00

£ 2,376,870.00

Ver
13%
HK Audio Linear 5 MKII 110 XA
£ 415,784.00

£ 361,732.00

Ver
18%
Hörluchs HL 1050
£ 40,841.00

£ 33,490.00

Ver