Valeton MES-4 Dapper Acoustic Mini pedal

Valeton MES-4 Dapper Acoustic Mini pedal

Vendido: November 16, 2024, 5:35 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó egy hibátlan állapotú Valeton MES-4 Dapper Acoustic Mini akusztikus előfok / multieffekt pedál tápjával, dobozában.

Beépített kompresszor, eq (paraméteres közép vágással/kiemléssel a gerjedés ellen), zengető, XLR kimenet (nincs szükség DI boxra), beépített hangoló.
--> Bedugod, mindent kikeversz magadnak és egy szál kábellel még a legalkalmatlanabb hangosítónak is jó jelet tudsz adni.

Veszprém-Várpalota vonalon kipróbálható, előre utalás után a posta is ok.

Effektmodulok:
- Comp: klasszikus kompresszor hatás
- Preamp: 3-sávos EQ, gerjedésgátlóval
- Reverb: természetes, tiszta elhalással
- Tuner: beépített hangoló
Csatlakozók:
- Jack in/out
- XLR out
- Phones out

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
14%
Sennheiser XSW IEM A-Band IE100Pro BK Set
211 860 Ft

182 200 Ft

Ver
Hörluchs Custom Allround Silicon HL6304

410 924 Ft

Ver
10%
Stairville LED Pixel Rail 40 RGB Bundle
753 843 Ft

678 459 Ft

Ver
18%
dB Technologies DVA K5
511 250 Ft

419 225 Ft

Ver