Valeton GP-100 procesador de efectos múltiples

Valeton GP-100 procesador de efectos múltiples

Vendido: March 19, 2026, 2:10 pm

Buscar anuncios activos

Nuevo, abierto
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Kihasználatlanság miatt eladó egy gyakorlatilag ÚJ Valeton GP-100 multieffekt processzor.Fél éves a készülék, de csak kipróbálva volt, azóta a dobozában pihen. Esztétikailag és műszakilag is 10/10-es állapotú, még a kijelzővédő fólia is rajta van! Garanciális: Még 1,5 év gyári garancia van rá (számlával/papírokkal igazolva).IR (Impulse Response) támogatás: Ez a titka a profi hangzásnak! Külső stúdió-ládahangokat tölthetsz rá, így nem ˝műanyag˝, hanem élethű, dögös hangot kapsz.Mindenes eszköz: 140+ effekt, 45 erősítő modell, 90 mp-es looper és beépített dobgép.USB Hangkártya: Közvetlenül a gépedre rögzítheted a gitárod hangját stúdió minőségben (24-bit/44.1kHz).Masszív kivitel: Strapabíró fémház, beépített expression pedál.Tartozékok: Eredeti doboz, hálózati adapter, USB kábel és garanciapapírok.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
12%
Sanken COS-11D-BK EW
£ 142,727.00

£ 125,600.00

Ver
10%
ETC ColorSource 20
£ 795,770.00

£ 716,193.00

Ver
11%
Syrincs D110SP/D18 Basis Bundle
£ 376,492.00

£ 335,078.00

Ver
16%
the t.bone free solo Twin PT 660 MHz
£ 149,524.00

£ 125,600.00

Ver