Tesla Opus-1 set de pastillas

Tesla Opus-1 set de pastillas

Vendido: October 11, 2024, 11:00 pm

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó, kb. két hetet használt, Tesla
Opus-1 hangszedő pár. Szép hangja van, alnico5 mágnessel. Kifejezetten rock zene kedvelőinek ajánlom! Én jazzesebb hangzást keresek ezért adom el.

Special offer

pro snake TPM 10

pro snake TPM 10

Promotion

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
12%
Flyht Pro Accessory Case 80x60x60 Wheels
166 705 Ft

146 700 Ft

Ver
11%
Sennheiser E 935 Stand Cable Bundle
65 281 Ft

58 100 Ft

Ver
14%
Turbosound iQ15B
265 000 Ft

227 900 Ft

Ver
39%
Shure SLXD15 G59
263 443 Ft

160 700 Ft

Ver