Technics KN 930 sintetizador

Technics KN 930 sintetizador

Vendido: July 7, 2019, 11:37 pm

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó a képeken látható, hibátlanul működő, Technics sx - KN 930 szintetizátor.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
14%
Varytec Colors StarBar 12
52 198 Ft

44 890 Ft

Ver
8%
Sennheiser 600 Drum Set
365 508 Ft

336 267 Ft

Ver
11%
ChamSys MagicQ MQ50 + Wing Bundle
3 179 415 Ft

2 829 679 Ft

Ver
20%
Allen & Heath AR2412
541 955 Ft

433 564 Ft

Ver