Tbox Six Mix monitor activo

Tbox Six Mix monitor activo

Vendido: September 10, 2022, 8:18 am

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó kihasználatlanság miatt egy könnyű, 70w-os csak stúdióban használt 4 csatornás effektes aktív hangfal.
Csere nem érdekel!

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
12%
Sanken COS-11D-BK EW
142 727 Ft

125 600 Ft

Ver
10%
ETC ColorSource 20
795 770 Ft

716 193 Ft

Ver
11%
Syrincs D110SP/D18 Basis Bundle
376 492 Ft

335 078 Ft

Ver
16%
the t.bone free solo Twin PT 660 MHz
149 524 Ft

125 600 Ft

Ver