Taylor 214ce guitarra electroacústica

Taylor 214ce guitarra electroacústica

Vendido: February 5, 2026, 1:22 am

Buscar anuncios activos

Buen estado [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó akusztikus gitárom. Megbízható, rezonáns hangszer. Gyári tokjában, Az eredeti műanyag Bridge pin-ek Taylor ébenfára lettek cserélve.

A test elején enyhe esztétikai sérülés van, ezeket külön fotóztam.

Csere nem érdekel, kizárólag eladás. Budapest XIV.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
Yamaha Stagepas 1K MK2

£ 421,714.00

Ver
12%
Flyht Pro Accessory Case 80x60x60 Wheels
£ 166,705.00

£ 146,700.00

Ver
11%
Sennheiser E 935 Stand Cable Bundle
£ 65,281.00

£ 58,100.00

Ver
14%
Turbosound iQ15B
£ 265,000.00

£ 227,900.00

Ver