Taurus T-Di Mk-2 pedal de bajo

Taurus T-Di Mk-2 pedal de bajo

Vendido: January 25, 2025, 7:14 am

Buscar anuncios activos

Como nuevo [usado]
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó egy Taurus T-Di Mk-2 basszus előfok pedál. Mély és magas potik valamint ugyanezen tartományokhoz 3 állású kapcsoló is van (a leírás szerint a mély és magas állás befolyásolja a közepeket is, annak külön viszont csak a Punch kapcsoló jutott), valamint a Character poti (Vintage és Modern sound közt) ami még a hangszínt befolyásolja, ezen felül egy Gain és Output poti van még.
Kompakt cucc, a lábkapcsolóval akár némítható is.
Kihasználatlanság miatt eladó.
Személyes átvétel és kipróbálási lehetőség Agárdon, egyeztetés után hétköznap a MOM Park környékén is át tudom adni, de itt kipróbálási lehetőség nincs. Csomagküldés (Foxpost automata az elsődleges preferencia) is mehet a vevő költségére és felelősségére.

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
18%
the t.bone MB 45 II Bundle
£ 10,568.00

£ 8,666.00

Ver
13%
the box pro Achat Club Power Bundle MK II
£ 1,947,425.00

£ 1,694,260.00

Ver
14%
Stairville DMX Splitter Pro 3+5 pin
£ 48,593.00

£ 41,790.00

Ver
12%
Avolites T1 USB Interface Bundle
£ 111,023.00

£ 97,700.00

Ver