TAD Elektronika Strat típúsú gitárhoz electrónica

TAD Elektronika Strat típúsú gitárhoz electrónica

Vendido: April 14, 2023, 9:35 pm

Buscar anuncios activos

Nuevo
EN VENTA

Magyarország

Descripción

Eladó egy bontatlan Tube Amp Doctor elektronika Strato típusú gitárhoz. Átvenni leginkább Dunakeszin és néha Budapest lehet. Előre utalás és +2000ft-ért Foxpost is mehet. Ár fix. Csere köszönöm, de nem érdekel.

Special offer

pro snake TPM 10

pro snake TPM 10

Promotion

Anuncios relacionados

La promoción es válida hasta el 2 de junio de 2026.
6%
Crown DCi 4 600
£ 1,400,978.00

£ 1,316,919.00

Ver
17%
QSC LA112/LS118 Power Bundle
£ 4,408,069.00

£ 3,658,697.00

Ver
10%
Varytec Hero Wash 340 RGBW Zoom Bundle
£ 905,199.00

£ 814,679.00

Ver
22%
the box pro Achat 206 WH
£ 67,179.00

£ 52,400.00

Ver